CANbus Yakıt Yönetim Sistemi

CANbus YAKIT YÖNETiM SiSTEMi 

Ağır vasıtalara yönelik hazırlanan CANbus modülü ile araç bilgisayarlarına bağlanarak yakıt tüketimi, yakıt seviyesi, motor devri, hararet gibi birçok parametrenin ek sensör gerektirmeden takibine olanak sağlar. Alınan yakıt verileri km bazında raporlanarak sürücülerin yakıt tüketimleri ve sürüş performansları detaylı bir biçimde analiz edilebilir. Arıza kodu takibi ile servis ihtiyacı olan araçlar ve servise neden olan arızalar kolaylıkla saptanabilir.

 


Rent A Car Araç Güvenlik Paketi

RENT A CAR ARAÇ GüVENLiK PAKETi 

Rent a car araçları yüksek hırsızlık riski ve oranı nedeniyle diğer sektörlerden çok daha güvenli bir araç takip sistemine ihtiyaç duymaktadır. Trio Mobil tarafından geliştirilen portatif P55 cihazı araç güvenliği açısından devrim niteliğinde özelliklere sahiptir:

  • Hiç bir elektrik bağlantısı olmadan dahili pil ile çalışır ve 1 yıla kadar pil ömrü sağlar.
  • GPS çekmeyen kapalı alanlarda GSM baz istasyonları üzerinden konum tespit eder.
  • Sinyal tespit cihazları tarafından tespit edilmesi mümkün değildir
  • Elektrik bağlantısı olmadığı için tahmin edilmesi imkansız noktalara saklanabilir.

Bu özellikleri ile P55 portatif takip cihazı her yıl onlarca çalıntı aracın bulunmasını sağlamaktadır. P55 modeli ile birlikte opsiyonel olarak dahili bataryalı ve blokaj kitli sunulan T1 araç takip cihazı ile araçlarınızın anlık takibini yaparken acil durumlarda mobil uygulamadan ve web’den bloke ederek kullanımını engelleyebilirsiniz. Bataryalı olarak alacağınız T1 araç takip cihazlarının sökülmesi durumunda sistem belirtmiş olduğunuz telefonları otomatik olarak arayıp SMS atarak size durumla ilgili anlık bilgi sağlayacaktır.

 


Mobil DVR Sistemi

MOBiL DVR SiSTEMi
Mobil DVR sistemi ile araçlarınızı 4 kamera ile online olarak izleyebilirsiniz. Sistem geçmişe yönelik kamera kayıtlarını depolayarak ihtiyaç duyulan anda geçmişe yönelik kayıtların izlenmesine olanak sağlamaktadır. Baştan sona araç içinde kullanım için tasarlanan Mobil DVR sistemi araç içerisindeki elektriksel ve mekanik koşullara tam uyumludur. Cihaz 12-24 Volt araçlarda %100 emniyet ile kullanılabilmektedir. Cihaz üzerindeki endüstriyel modem ve yüksek kazanımlı 3G anten en zorlu sinyal koşullarında dahi yüksek bağlantı kalitesi sunar.

Mobil DVR cihazı araç takip özelliklerini de sunduğu için harici bir araç takip cihazına ve ek sim karta ihtiyaç duyulmaz.

 


Veli Bilgilendirme Sistemi

VELi BiLGiLENDiRME SiSTEMi
Veli Bilgilendirme Sistemi ile servisin yaklaştığı bilgisi sms ve arama ile velilere anlık olarak bildiriliyor. Böylece servis bekleme ortadan kalkmaktadır. Geliştirilen mobil uygulama ile veliler öğrencilerin hangi noktadan alınıp nereye bırakılacağını ve kontak bilgilerini her an güncelleyebilmektedir.

Veliler Trio Mobil tarafından sağlanan mobil uygulama ile servislerin anlık konum ve hız değerlerini takip etme imkanına kavuşmaktadır.

 


Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi

SICAKLIK VE NEM TAKiP SiSTEMi
2 adet sıcaklık sensörü ve dahili nem sensörü ile ortam değerlerinin ölçümünü sağlayarak GPRS üzerinden Trio Mobil sunucularına iletir.

Dijital ekran ile ortam değerlerini görsel olarak sunar. Gelişmiş web yazılımı ve mobil uygulamalar ile verilerin anlık ve geçmişe dönük izlenebilmesine olanak tanır. Limit dışına çıkılması durumunda email, sms ve otomatik arama ile anlık bilgilendirme sağlar.

Hastaneler, eczanaler, sağlık ocakları, seralar, ilaç ve gıda depoları, sistem odaları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

 


Copyright © 2016 Trio Mobil İş Ortağı Çözüm Ortağı
Yasal Bildirim ve Uyarılar